Pamiętaj o tych aspektach szukając firmy wynajmującej autokary.

Na pewno każdy z nas kiedyś uczestniczył w imprezie integracyjnej w naszej firmie, w weselu lub po prostu w innym dużym wydarzeniu organizowanym dla niedużej ilości osób.

Istnieje wiele aspektów, o których trzeba pamiętać podczas organizacji tego typu imprez. Przede wszystkim mamy tutaj na myśli logistyczne podejście do przemieszczenia się z punktu zbiórki do punktu w którym będzie odbywało się wydarzenie. Tyczy się to przede wszystkim wesel, w których wszyscy goście muszą dostać się z kościoła czy też cerkwi do miejsca w którym będzie odbywało się wesele. Podróżowanie kilkunastoma pojazdami osobowymi jest niestety nieuniknione, jednak większość z nas zawsze decyduje się na dodatkowe wynajęcie autokaru lub niewielkiego busa osobowego w zależności do naszych potrzeb. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, co powinno znaleźć się w umowie najmu takie pojazdu? Na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę podpisując umowę najmu autokaru? Wszelkie szczegóły znajdują się w dalszej części tego artykułu.

Pamiętaj o tych aspektach szukając firmy wynajmującej autokary.

Dokument, który będziemy podpisywali z przewoźnikiem powinien posiadać przede wszystkim wszelkie niezbędne dany osoby lub firmy najmującej dany pojazd, a także przewoźnika świadczącego usługi przewozu.

W takiej umowie nie może zabraknąć informacji dotyczących licencji na przewóz osób, a także faktu posiadania obowiązkowego ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej przewoźnika. Jeśli dany przewoźnik oferuje nam dodatkowe ubezpieczenia, takie jak ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych wypadków – również nie może zabraknąć takiej informacji w umowie. Niezbędne będą również informacje o wynajmowanym pojeździe, ilości zaplanowanych osób, maksymalnej ilości dopuszczalnej jeśli chodzi o pasażerów, a także dat, godzin i miejsc z których pojazd będzie rozpoczynał podróż, a następnie ją kończył. Pamiętaj, że wynajem busów w warszawie może być prosty, jednak istnieje kilka aspektów, na które zawsze powinniśmy zwrócić uwagę.