Leasing dla firm

Leasing to idealne wyjście dla przedsiębiorstw – tych z długoletnim doświadczeniem, ale i tych dopiero się rozwijających. Transport czy dostawa to domena wielu firm. Nie pozwól sobie przepłacać.

Prowadząc własną działalność należy zadbać o wiele spraw. Niestety, wszystko kosztuje. Są jednak rzeczy, za które nie musisz przepłacać. Jedną z nich jest zakup samochodu. Wydaje się niemożliwe, prawda? Auta są drogie, a ich utrzymanie pochłania jeszcze więcej środków. Dodatkowo, pojazdy przeznaczone do celów transportowych czy dostawczych szybciej się zużywają, psują i tym samym mają duże znaczenie dla naszego budżetu. Czy istnieje jakieś rozwiązanie?

Nie przepłacaj! Wybierz leasing

Leasing na samochody dostawcze będzie strzałem w dziesiątkę. Po co kupować pojazd i być związanym na wiele lat, a potem martwić się, jak go sprzedać? Zainteresuj się ofertami leasingu. Właścicielem pojazdu będzie leasingodawca, a ty będziesz niejako wynajmował samochód. Brzmi nieciekawie? Niesłusznie. Dzięki temu po zakończeniu się umowy leasingowej nie będziesz związany z tym pojazdem. Nie będziesz musiał martwić się ewentualną sprzedażą. W razie, gdyby auto się sprawdziło i chciałbyś je wykupić od firmy leasingowej – nie będzie problemu. Samochód będzie twój za symboliczną wręcz kwotę.

„Czy muszę wybierać nowe auto?”

Odpowiedź brzmi: Nie! Leasing na samochody używane to jest coś, co interesuje wielu przedsiębiorców. Wybrany przez ciebie model musi spełniać pewne warunki. Jednym z nich jest wiek pojazdu. Im nowszy tym lepiej. Z resztą, po co ci stare, wysłużone już auto? Przecież chcesz, aby posłużyło na dłużej. Dodatkowo, samochody używane w leasing powinny pochodzić od dealerów samochodowych bądź ze sprawdzonych komisów. Wszystko to, aby klienci nie kupili kota w worku. Używane samochody w leasing to świetna opcja, ale trzeba mieć świadomość, że nie każde auto, które nam się spodoba będzie odpowiednie do wzięcia go w leasing. Należy też pamiętać, że wszystko to dla dobra leasingobiorcy.

Gdzie szukać ofert?

Zachęcamy do kontaktu ze specjalistami z CLS.pl. Dla nich wszystko jest możliwe. Wspólnie uda się znaleźć idealną ofertę, która sprosta waszym oczekiwaniom oraz możliwościom. Napisz już dziś.