Innowacyjna odżywka wzmacniająca do rzęs

Grube, długie i czarne rzęsy są marzeniem każdej kobiety. Trudno jest cieszyć się ich wyglądem, jeśli nie masz niezawodnego tuszu do rzęs lub nie poddajesz się zabiegowi na twarz.

Rzęsy są kluczowym elementem kolorowego makijażu. Kobiety mogą zrezygnować z bazy pod makijaż, zapomnieć o kredce do oczu i zamiast żywej pomadki wybrać przezroczysty błyszczyk do ust. Wszystko to w imię naturalnego wyglądu i trendu naturalnego makijażu. Jednak trudno oprzeć się pokusie cieszenia się piękniejszymi, dłuższymi i wyraźniejszymi rzęsami. Możesz wzmocnić i pogrubić rzęsy do pewnego stopnia za pomocą stosowania odżywki. Jednak żadna z pozostałych standardowych odżywek do rzęs nie może konkurować z EleverLash, która jest innowacyjnym produktem kosmetycznym. Preparat EleverLash nie wygląda jak większość odżywek do rzęs. Nie ma formy szczoteczki przeznaczonej do nakładania serum bezpośrednio na włoski. Kształt i zastosowanie odpowiadają eyelinerowi. Aplikator ma formę cienkiego pędzelka, który nakłada odżywkę na powiekę, tuż przy linii rzęs. Dzięki takiej aplikacji preparat wnika w strukturę włosów i stymuluje cebulki do produkcji. Rzęsy stają się mocniejsze, ciemniejsze i dłuższe. Jeśli zabieg jest przeprowadzany regularnie, rzęsy mogą się regenerować i pogrubiać. W ten sposób włosy nie wypadają i stają się mocniejsze. Nakładaj odżywkę każdego wieczoru, po zmyciu makijażu.

Rozprowadź preparat równomiernie na rzęsach górnej i dolnej powieki. Nie spłukuj, tylko pozostaw na noc, aby odżywka miała czas na działanie. Pierwsze rezultaty można zauważyć już po dwóch tygodniach. Po osiągnięciu zadowalającego rezultatu aplikuj odżywkę tylko dwa razy w tygodniu, aby utrwalić efekt. Szczegółowy opis działania i recenzję można znaleźć na stronie https://www.firia.pl/eleverlash-odzywka-do-rzes/. Odżywkę można również stosować przy makijażu permanentnym i noszeniu sztucznych rzęs. Formuła preparatu nie stanowi zagrożenia dla pigmentu skóry i nie osłabia wpływu kleju stosowanego do nakładania rzęs sztucznych. Preparat został przebadany dermatologicznie i stwierdzono, że jest bezpieczny nawet dla alergików. EleverLash odżywia i wzmacnia nie tylko rzęsy, ale także skórę powiek.