Przechowywanie pomidorów w przechowalni

Bez wątpienia bardzo smaczne, bogate w wiele cennych dla organizmu każdego człowieka składników. Mowa nie o czymś innym jak o pomidorach. To są na pewno jedne z bardziej popularnych warzyw w naszym kraju, które są szeroko uprawiane przez wiele osób.

Niektórzy hodują je na własny użytek, ale jest wiele osób zakładających rozległe plantacje pomidorów. Sama ich uprawa na pewno nie jest niczym łatwym, ale kolejnym aspektem, jaki należy mieć na uwadze, jest właściwe ich przechowywanie. Stosunkowo krótki czas, po którym pomidory mogą ulec zepsuciu sprawia, że bardzo istotnym elementem staje się sięgnięcie po określone sposoby na to, aby ich świeżość móc przedłużyć.

Takim sposobem na pewno są bardzo dobre warunki, odpowiednia temperatura. Poza tym również można tutaj wskazać na specjalistyczny środek, jakim jest FruitSmart. Jest to środek, który jest aplikowany owocom oraz warzywom w warunkach przechowalni, w warunkach chłodniczych. Dzięki jego zastosowaniu określone warzywa i owoce, w tym również i pomidory znacząco przedłużają swoją świeżość.

Dla hodowców oraz dla dystrybutorów jest to jedna z kluczowych kwestii. FruitSmart to środek w pełni bezpieczny i w pełni legalny. Można go nabyć za stosunkowo niewielką cenę w różnych punktach. Bardzo ważne jest to, aby pomidory, które mają być poddane działaniu tego środka, były zebrane w optymalnej fazie swojej dojrzałości.

Ważne jest także to, aby owe pomidory po zebraniu poddać działaniu FruitSmart w przeciągu jednej doby. W przeciwnym razie proces ich psucia może już być nieco zbyt posunięty. Sam zabieg trwa 12 godzin i musi być on wykonany w szczelnych warunkach. Ilość środka FruitSmart, który jest podany, powinna wynosić od 0,037 do 0,049 g na każdy metr sześcienny pomieszczenia chłodniczego. Warto tutaj również zwrócić uwagę na stronę internetową umieszczoną pod adresem jak przechowywać pomidory, ponieważ to właśnie tam mamy podane szczegółowe informacje na temat jego działania, ceny jak również na temat miejsc, w których ów środek można zakupić.