Ocieplamy garaż z blachy

Blacha na garażu to dobry i tani sposób i wiele osób się na takie rozwiązanie decyduje. Zamawiamy w firmie taki gotowy garaż i oni nam go montują na działce.

Wszystko trwa kilka godzin i garaż jest już gotowy, ale czy aby na pewno? Jest wykonany jedynie z blachy, czyli izolacji nie mamy żadnej. Jeśli chcemy tam trzymać samochód i chcemy mieć pewność, że zimą zawsze odpali to blacha go nie ochroni. Wstawienie ogrzewania w takiej sytuacji nie ma żadnego sensu, ponieważ zapłacimy za nie krocie, a efektu jak nie było tak nie ma. Wyobraźmy sobie teraz lato i blachę, na której można smażyć jajka. W środku jest jak saunie i nie jest to wcale dla nas dobre rozwiązanie. Latem trudno będzie od rana do wieczora wejść do garażu, a jeśli zostawimy tam samochód to on też się bardzo mocno nagrzeje. To oznacza, że trzeba będzie zastanowić się nad innymi rozwiązaniami, czyli nad skutecznym ociepleniem garażu blaszanego. Można zrobić sobie na około styropian albo wełną, ale nie zawsze takie rozważanie będzie dla nas odpowiedniej. Jest coś o wiele bardziej praktyczne i skuteczne, czym warto byłoby się zainteresować.

Czym ocieplić garaż blaszany?

Najlepszym i jednocześnie najszybszym sposobem na ocieplenie będzie wykorzystanie pianki PUR. Firma przyjedzie na miejsce i w jeden dzień wszystko nam zrobi. Pianka jest gruba i ma bardzo dobre parametry, dzięki czemu zimą i latem będzie to skuteczna forma izolacji. Ceny są bardzo niskie, a efekt końcowy super, dlatego każdy, kto się na takie ocieplenie zdecyduje będzie bardzo zadowolony. My również możemy to już teraz zrobić kontaktując się z firmą, która tym się zajmuje. Tam nam powiedzą ile będzie nas kosztowało ocieplenie garażu blaszanego o takich wymiarach, jakie mamy. Tak szybko nikt nie jest w stanie nam ocieplić garażu jak właśnie taka firma. Dla nas to ważne żeby było szybko i żeby to spełniało nasze wymagania, a w przypadku pianki PUR tak właśnie będzie. Pianka natryskiwana jest na elementy blachy, dlatego to wszystko odbywa się tak bardzo szybko i bezproblemowo.