Zastosowanie przemysłowego systemu oczyszczania powietrza

Magazyny i obiekty produkcyjne to często duże, rozległe budynki, które sprawiają, że oczyszczanie i wentylowanie pomieszczeń jest drogie i problematyczne.

Może to prowadzić do problemów z jakością powietrza, ponieważ mogą powstawać martwe punkty, a wymiana powietrza w budynku może być znacznie niższa niż zalecana. Dobrą wiadomością jest to, że magazyny i inne duże, rozległe obiekty są idealnymi aplikacjami do przemysłowych oczyszczaczy powietrza, które mogą zapewnić czystsze powietrze w pomieszczeniach przy minimalnych kosztach. Większość negatywnych skutków zdrowotnych wdychania powietrza wypełnionego najdrobniejszymi cząsteczkami ma miejsce w dłuższej perspektywie. O ile dana osoba nie cierpi na ostre problemy z oddychaniem, takie jak astma, korzyści wynikające z lepszej jakości powietrza w pomieszczeniu mogą pozostać niezauważone przez wiele lat, ale pozostaje faktem, że jeśli ludzie pracują w obiekcie z dużą ilością drobnych i bardzo drobnych cząsteczek stałych, są narażeni na wysokie ryzyko rozwoju zmniejszonej czynności płuc i innych problemów oddechowych, takich jak przewlekłe zapalenie oskrzeli. W dzisiejszej erze informacji i świadomości ludzi, ważniejsze niż kiedykolwiek jest zapewnienie wysokiej jakości powietrza pracownikom. Technologia HEPA ma wiele korzyści, które zapewnia konsumentom poszukującym oczyszczacza powietrza odpowiedni standard filtracji. W porównaniu do innych konkurencyjnych technologii oczyszczania powietrza, filtry hepa h13 mają wiele zalet.

Żywotność filtra powietrza HEPA będzie zależeć od różnych czynników, w tym od wielkości filtra, zastosowania i ilości miejsca, które filtr zajmuje w twoim otoczeniu. Większość filtrów HEPA, w odpowiednich warunkach, będzie trwałych przez około 2 – 3 lata. Jest to o wiele łatwiejsze do opanowania w porównaniu do innych konkurencyjnych technologii oczyszczania powietrza, takich jak węgiel aktywowany. Filtry węglowe wypełniają się wagowo, więc im więcej zanieczyszczeń w twoim otoczeniu, tym częściej będziesz musiał wymieniać filtr.