Jak założyć firmę Limited na wyspach?

Firma Limited to nic innego jak spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Jeśli ktoś taką spółkę zakładał w Polsce to wie, że jest przy tym sporo pracy? W UK jest bardzo podobnie, dlatego wielu udziałowców korzysta z pomocy firmy księgowej w UK, bo tym samym ułatwiają sobie to zadanie.

Można dzięki temu być pewnym, że na czas zostały dostarczone wszystkie dokumenty i że urzędy nie mają powodów żeby się do nas przyczepić. To bardzo ważne żeby działać tak jak nakazuje to brytyjskie prawo, bo wtedy nie ściągamy na siebie wysokich kar.

Potrzebne dokumenty do założenia firmy Limited

Tych dokumentów jest całkiem sporo, dlatego trzeba z wyprzedzeniem zacząć je wszystkie kompletować, a wtedy się ze wszystkim wyrobimy. Najważniejszy jest dokument założycielski spółki Limited. Od tego trzeba zacząć i o tym pamiętać. Jeśli nie wiemy jak ma to wyglądać to właśnie księgowi są w stanie nam pomóc. Kolejny krok to opracowanie statut naszej spółki. Tutaj również księgowi są w stanie bardzo szybko wkroczyć do gry i wskazać nam, jakich błędów nie popełnić żeby jak najwięcej na tym zyskać. Kolejnym krokiem będzie mianowanie dyrektora i sekretarza. Trzeba wybrać odpowiednie osoby, które będą kompetentne i które na takie stanowisko bardzo dobrze się nadają. Potrzebne są też dokumenty o wszystkich udziałowcach oraz o wysokości kapitału spółki.

Teraz przyszedł czas na zarejestrowanie spółki Limited w specjalny rejestrze firm. To jednak nie koniec, bo ważne jest również zgłoszenie firmy do urzędu skarbowego. Teraz możemy legalnie działać i szukać klientów. Warto wybrać spółkę Limited, bo wiele na tym zyskamy. Jeśli chcemy pomocy księgowych to bez problemu znajdziemy ich na stronie https://cblfinance.co.uk – ksiegowy Londyn. Ta firma zajmuje się spółkami i prowadzi je od założenia do likwidacji. Oferują kompleksowe usługi, dlatego korzystają z ich pomocy wszyscy, którzy prowadzą firmy w UK. My również możemy do nich dołączyć i przekonamy się jak wygląda profesjonalna pomoc, na której można będzie tak wiele zyskać.